KURUMSAL

MODESCO AYDINLATMA HAKKINDA

Şirket Profili

2021

Dijital Dönüşüm

Yeni inovasyon ve büyük değişimler...

Dünyayı etkileyen Koronavirüs salgını ve pandemi döneminde şirketlerin daha esnek ve gelecekte ortaya çıkabilecek beklenmedik zorluklara daha başarılı bir biçimde hazırlanması gerektiğini gördük. Bu dönemde yeni teknoloji trendlerini yakından takip ederek, gelecekte dijitalleşmenin ve teknolojinin yaşamımızdaki olumlu rolünü öngörerek teknik altyapı ve yazılımlarımızı buna göre geliştirdik.

Bu anlamda yurt içi ve yurt dışı pazarlarda, çeşitli platformlar ve geliştirdiğimiz altyapı sayesinde aydınlatma ihtiyaçlarını daha çok alanda karşılama olanağına kavuştuk.

MODESCO AYDINLATMA ürünleri uluslararası standartlara uygun, bütün laboratuvar testlerinin titizlikle yapıldığı tesislerde üretilmektedir. Takım Ruhu Çözüm ortaklarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimizle “kazan-kazandır” ilkesine dayalı ilişkiler kurmak diğer bir temel değerimiz oldu. Biz kıtlık değil zenginlik felsefesinden yola çıkarak hareket ediyoruz. Hem bu ekosistemin hem de sosyo ekonomik sistemin hepimize yetecek kadar zengin olduğuna inanıyoruz. Bizim için büyümek demek; çözüm ortaklarımızla, çalışanlarımız ve müşterilerimizle ve hatta rakiplerimizle büyümek ve zenginleşmek demektir.

MODESCO AYDINLATMA bu temel değerin bir sonucudur. Müşteri Memnuniyeti ve Mutluluğuna Odaklı Biz müşterilerimizin ihtiyaçlarını beklentilerinin üzerinde karşılayıp, hayatlarına artı değer katmaya kendimizi adadık.

MODESCO AYDINLATMA kendimizi kalite tutkusuna ve hayatınıza artı değer katmaya adayışımızın bir ürünüdür.

Aydınlatma Projeleri

Tamamladığımız Aydınlatma Projelerinden Bazı Referanslar